Комуникационно Оборудване Страница 1

С участието на 26 на 447 Артикула

Superbat Fakra Female Jack straight to Fakra Jack straight pigtail RG174 120cm Custom RF кабел assembly
Fakra Джак точно за монтаж на кабел RF период тел Rg174 Jack Fakra директен изработен по поръчка Ако все още не сте намерили стоки, това, което ви е необходимо, но ние

лв.10.54 лв.9.48

Нов модем коаксиален кабел съединители FME конектор за FAKRA конектор RG316 кабел косичка 15 см 6" адаптер
Нов модем коаксиален кабел съединители FME конектор ключ FAKRA конектор RG316 кабел косичка 15 см 6 адаптер

лв.6.59

Superbat RF Fakra защитна преграда с щепсел щекер за пурпурно превозно средство GSM мобилен телефон нова
Fakra защитна преграда штекерный конектор за лилаво колата GSM мобилен телефон Таблицата с данни: подходящ кабел:1.13 мм,1.37 мм кабел Други видове конектори

лв.3.20

Qyt KT8900 аксесоар KT-8900 е говорител, микрофон, 8 Pin DTMF дистанционно говорител микрофон за мини мобилен Радио QYT KT-8900
8-пинов микрофон за дистанционно динамиката на DTMF за мини мобилен радио QYT KT-8900 Само за мини-мобилни радио QYT KT-8900 Пакакге Съдържа: 1× DTMF говорител

лв.32.13

RG303 n male to right angle so239 коаксиален кабел за автомобилни радио антени FT-7900 FT-7800 5 метра
Технически характеристики на кабел тип Дължина на кабела RG303 5 m конектор а N-штекерный B конектор SO239 (UHF, SL16-женски) Цвят Бял Съдържание

лв.48.20

Оригинален Kirisun KME-009 Air-Tube акустичен слушалка-микрофон с ПР за Kirisun PT5200 PT4200 PT260 PT3600 PT558 PT558S
Оригинален Kirisun KME-009 Air-Tube акустичен слушалка-микрофон с ПР за Kirisun PT5200 PT4200 PT260 PT3600 PT558 PT558S Съвместимост със следните радиостанции Kirisun: Kirisun PT5200, PT4200, PT558,

лв.48.20

FTTH ONT Finder ONT status finder безплатна доставка
FTTH ONT Finder ONT status finder безплатна доставка С популяризирането на FTTH поддръжка на мрежата изисква големи разходи . За обслужващия персонал на мрежата . влакна

лв.1 587.30

2 компл./лот 315 mhz безжичен модул kit (ASK предавател STX882 + ASK приемник SRX882)+2 бр. медна пружина на антена
Ние сме оригиналния производител с над 10-годишен опит в проучване, разработка, производство и продажба на продукти в интернет на нещата(internet of things), като радиочастотные

лв.7.07 лв.5.66

2SETS SV6500 470MHZ TTL интерфейс 8 Long distance RF Module / 5W gfsk модул радиоприемник
2SETS SV6500 470MHZ TTL интерфейс 8 Long distance RF Module / 5W gfsk модул радиоприемник Обща информация СВ6500 ултра международен & високо-интегриран модул за радиоприемник

лв.314.89 лв.264.51

2.4 G антена SMA мъжки 2.4 Ghz Wifi антена 3DBI ненасочена Wi-fi антена за безжична WLAN антена за модем рутер #1
2.4 G антена SMA мъжки 2.4 Ghz Wifi антена 3DBI ненасочена Wi-fi антена за безжична WLAN антена за модем рутер #1 Описание: чисто нова честота: 2.4-2.5 GHz V. S. W. R.: gain : 3 dBi импеданс:50

лв.5.24

Закрит брониран 5-метров LC / PC-LC/PC, 3.0 мм, однорежимный 9/125, duplex, оптичен пач кабел кабел, LC към КТ
Брониран fiber patch-кабели кабел, LC / PC-LC/PC, диаметър 3,0 mm, Однорежимный 9/125, дуплекс,5 метра Метална броня, силна якост на опън! Забележка: дължината и жак

лв.48.18

USB кабел за програмиране за KIRISUN DM680 DM-680 DPMR Digital Portable Two-way Радио
USB кабел за програмиране за Kirisun DM680 DPMR Digital Portable Two-way Радио Съвместимост с: Kirisun DM680 DPMR Digital Two-way Радио Съдържание На Опаковката: 1PCS×USB кабел за програмиране Закупуване

лв.48.20

25 метра LC / PC-ST/PC, OM2 мулти-режим като 50 / 125μm, duplex, LC-ST оптичен пач кабел кабел
Кабел flex кабели влакна, LC/PC-ST/PC, диаметър 3.0 mm, Многомодовые като 50 / 125μm, OM2, дуплексные, 25 м Забележка: дължината и жак са коригирани, pls, не се колебайте

лв.33.74

40 метра LC / PC, FC/PC, 62.5 / 125, дуплекс, Om1 мулти-режим, LC-ФК оптичен пач кабел кабел
Кабел flex кабели влакна, PC / PC, FC / PC, диаметър 3.0 mm, Мулти-режим 62.5 / 125, OM1, дуплекс, 40 метра Забележка: дължината и жак са коригирани, pls, не се колебайте да

лв.51.41

Уоки токи калъф за преносими радио кожен калъф за носене с клипс за колан и каишка за Motorola GP328 / GP340/HT750 уоки токи
Кожен калъф за носене с клипс за колан и каишка за Motorola GP328 / GP340/HT750 За Motorola GP328 / GP340 / HT750 и т.н Съдържание На Опаковката: 1 × кожен калъф за носене на

лв.30.52

USB кабел за програмиране QYT KT8900 уоки токи Mini Mobile Radio KT-8900 KT-8900R KT-7900D KT-8900D for WIN 10 WIN 7 и WIN XP
USB кабел за програмиране за QYT KT8900 уоки токи Mini Mobile Radio KT-8900 KT-8900R KT-7900D KT-8900D този кабел идеален за WIN 10/7/XP. Пакетът включва: 1 X USB кабел за програмиране свързани

лв.8.03 лв.6.91

2 бр. / лот RF Dev board за 2.4 G модул RF2401F20 функционална грешки демо-платки
Ние сме оригиналния производител с над 10-годишен опит в проучване, разработка, производство и продажба на продукти в интернет на нещата(internet of things), като радиочастотные

лв.181.54 лв.150.68

Нов безжичен модем тел RP-SMA женски конектор гайка към MS156 правоъгълен конектор Rg174 кабел 20 см 8" косичка бърз кораб
Нов безжичен модем тел RP-SMA женски конектор гайка ключ MS156 правоъгълен конектор Rg174 кабел 20 см 8 търговия на Едро бърз кораб Описание : 100% чисто нов ! Име

лв.5.66

2 бр./лот 1400 m long distance 915 Mhz TTL интерфейс MESH network data transiver module SV610-Mesh | може да се използва като повторител
2pcs / лот 1400m long distance 915MHz TTL интерфейс MESH network data transceiver module SV610-Mesh / може да се използва като повторител серията SV-MESH-това е ультрадальние модули на радиоприемник

лв.57.84 лв.48.58

Нов безжичен модем тел MS156 правоъгълен ключ CRC9 правоъгълен конектор RG174 кабел 20CM8 " на едро бърз кораб
Нов MS156 правоъгълен конектор ключ CRC9 правоъгълен конектор RG174 кабел 20 см 8 адаптер на едро бърз кораб Описание : 100% чисто нов ! Име на продукта: конектор

лв.5.66

Superbat 10 бр. RF crimp BNC конектор конектор женски 4 дупка панел закрепване за коаксиален кабел RG174, RG178, RG316, LMR100
10 бр РУСИЯ crimp BNC конектор конектор женски 4 дупка панел закрепване за LMR100 За контакти покритие никел импеданс 50 Ома пол Jack Temp. обхват -65~ +165 изолатор PTFE Тип

лв.31.31 лв.29.75

Новият F включете ключа FME женски конектор RG174 кабел адаптер 20CM8" за Wi-Fi антена
Нов модем коаксиален кабел F включете ключа FME женски конектор RG174 кабел 20CM8 адаптер RF косичка Описание : 100% чисто нов ! Име на продукта: конектор F штекерный

лв.3.45

Радиоприемник 10GBASE-DWDM SFP+, 10G 40KM C-BAND 1563.86 nm~1528.77 nm ER SFP оптичен модул е съвместим с Huawei
10Gb / s DWDM однорежимный SFP+ радиоприемник (C-BAND 1563.86 nm~1528.77 nm) е съвместим с хардуера Хуа-wei ХАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОДУКТА Съвместимост с SFP+ MSA Съвместимост

лв.636.82 лв.604.97

Нов MMCX съединители прав ъгъл към CRC9 прав ъгъл RG316 коаксиален кабел адаптер 15 см удължител косичка за huawei E3372 E5373
Нов MMCX съединители прав ъгъл към CRC9 прав ъгъл RG316 коаксиален кабел адаптер 15 см удължител косичка за huawei E3372 E5373 Ние сме щастливи да ви предоставят индивидуални

лв.3.37

2 елемента водоустойчив IP67 Уоки Токи Pair Retevis RT6 5W 128CH VHF UHF FM радио VOX SOS аларма професионална двупосочна радиостанция
2 елемента водоустойчив IP67 анти-прах Уоки Токи 5/3 / 1W Retevis RT6 128CH VHF UHF FM-радио VOX SOS Аларма професионално двустранно Радио Описание: Retevis RT6-това е най-новата

лв.153.60 лв.115.21

BAOFENG UV-3R + плюс двустранно радио 136-174 / 400-470 Mhz двойна лента HAM преносим радио радиостанции TYT th-uv3r + Free Earpeice
BAOFENG UV-3R + плюс двустранно радио 136-174 / 400-470 Mhz двойна лента Хем преносим радио радиостанции + безплатна Earpeice Характеристики: Диапазон на промяна на честоти:

лв.65.85